Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Ida-Viru aasta turismiettevõtte auhinna sai Narva jõetramm Caroline

Jõelaev Caroline Narva jõel FOTO: Kaspar Eisel FOTO: Kaspar Eisel

Ida-Viru ettevõtluskeskus nimetas maakonna aasta turismiettevõtjaks Narva jõele jõetrammi Caroline toonud Sailing.ee. Ära märgiti ka Toila vabatahtlik merepääste.

Sel nädalal kuulutas Ida-Viru ettevõtluskeskus koostöös partneritega välja Ida-Virumaa ettevõtlusauhindade saajad. Seekordseks aasta turismiettevõtteks valiti laevandusfirma Spinnaker OÜ, mis Sailing.ee kaubamärgi all tegutsedes pakub laevarendi- ja meresõiduteenuseid Tallinnas, Narvas ja mujalgi. 

Auhinna sai Sailing.ee jõetrammiliikluse taaskäivitamise eest Narva jõel. Tänavu juulist alates kurseerib reisilaev Caroline kaks korda päevas Narva linnasadama ja Narva-Jõesuu vahel ning teeb vastavalt vajadusele lisaks ka tellimusreise. Laeval on kohvik ning nädalavahetustel oli võimalus kuulata giidi selgitusi jõe kallastel nähtavatest kohtadest ja piirkonna ajaloost. 

Jõetrammi Caroline reeder Kaspar Eisel Ida-Viru 2021. aasta turismiettevõtte auhinnaga FOTO: www.sailing.ee.

Reisilaeva Caroline Narva toomise eestvedaja ja reeder Kaspar Eisel lubas hoida lippu kõrgel lehvimas. «Täname väga EASi kogu projektile õlga alla panemast, Ida-Viru ettevõtluskeskust toetamast, Narva linna meid soojalt vastu võtmast ja kõiki meie juba olnud ja tulevasi laevasõitjaid inimesi ikka olemast ja tulemast meiega sõitma,» kinnitas Eisel. 

Toila vabatahtlik merepääste märgiti Ida-Viru ettevõtluskeskuse auhinnagaalal aga ära kui üks aasta eurorahade rakendaja nominentidest. 

Tagasi üles
Back